BİZ KİMİZ?

VVL laboratuarları olarak 2005 yılından bu yana epilasyon ve ağda ürünleri alanında üretim ve ihracat yapan bir firmayız. Amacımız boncukagda.com sitemiz aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışında satış rekorları kıran boncuk ağdalarımızı sizlerle buluşturmaktır.

Boncuk Ağda’nın kalite belgesi varmıdır?

Boncuk Ağdalarımız da üretim ve satış için yasalara göre alınması gerekli tüm kozmetik üretim izin ve sertifikaları mevcuttur. Tüm Boncuk Ağda çeşitlerimiz esterifikasyon aşamasından geçmiştir.

İnci ağda, partikül ağda, soyulabilir ağda isimleri nedir?

Boncuk Ağda olarak marka, üretim ve lisans kullanım hakları sadece firmamızda bulunan bu ürün halk arasında inci ağda, partikül ağda, soyulabilir ağda olarakta tanınmaktadır.

Diğer ağdalardan farkı nedir?

***Pratik kullanım farkı: Boncuk ağda’yı diğer ağdalardan ayıran en büyük özelliği pratik kullanılma şeklidir.Diğer ağdala uygulamalarında ağda uygulamasını yaptıktan sonra bez kullanmak zorunda kalırsınız.Boncuk ağda YAPIŞTIR ve ÇEK olarak uygulanır ve bezsiz kullanılır.

***Kullanım sonrası farkı: Diğer ağdalar ile yapılan uygulamada ağda vücutta bıraktığı yapışıklılık bir yağ ile temizlenmek zorundadır.Boncuk ağdada uygulama yaptıktan sonra cildinizde yapışıklık oluşmaz ve sanki hiç ağda yapmamışsınız gibi cildiniz tertemizdir.

***Kullanım miktarı farkı: Diğer ağdalarda ambalaj 500ml ise ancak siz sadece kaş bölgesine ufak bir uygulama yapmak isteseniz bile 500ml ambalajın içindeki ağdanın tümünü ısıtmak zoruna kalırsınız.Boncuk ağdada ise kullanmak istediğiniz miktar kadar ısıtırsınız ve uygularsınız.

***İçerik farkı : Boncuk ağda ile diğer ağdalar arasındaki temel fark, içeriğidir.Diğer ağdalar şeker bazlı hammaddeler ile üretilmektedir boncuk ağda ise doğal reçinelerden üretilir. Boncuk ağda tüy köklerini besleyen maddeler içermediğinden uzun dönem kullanım sonrasında tüylerin büyüme hızı son derece yavaşlar ve daha uzun aralıklarla ağda yapma ihtiyacı hissedilir. Ayrıca reçine, şekerden daha kuvvetli bir tutuculuğa sahip olduğu için boncuk ağdanın performansı diğer ağdadan daha iyidir ve tek seferde daha fazla tüyü alabilir.

BONCUK AĞDA ACITIRMI?

Boncuk ağda diğer ağda uygulamalarına kıyaslandığında acı seviyesi minimumdadır.Bunun sebebi özel geliştirilmiş formülündeki elastik yapı cilt üzerine değil doğrudan kıl köklerine yapışır ve çekim yapıldığında kıl kökleri ağda üzerinde kalır.Cilde yapışma oranı minumum olmasından dolayı acı yok denecek kadar azdır.

RENKLER ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Tüm cilt tiplerine göre boncuk ağdamız mevcuttur.Diğer ağda ürünleri gibi bizim boncuklarımızda bölge ayrımı yoktur.Sadece kişinin kendine uygun cilt tipine göre olan boncuk ağdayı seçmesi yeterlidir.Cildinize uygun olan boncuk ağda çeşidini vücudunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

Avokado Boncuk : Cildiniz KURU ise AVOKADO BONCUK tam size göre bir seçim olacaktır. Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

Mango Boncuk : Cildiniz NORMAL ise MANGO BONCUK tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

LİÇİ Boncuk : Cildiniz HASSAS ise LİÇİ BONCUK tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

Karadut boncuk : Bronzlaşmış bir cilde sahipseniz yaz ayları için özel formüle dilmiş KARADUT BONCUK tam size göre bir seçim olacaktır.Vücüdunuzun tüm bölgesinde uygulayabilirsiniz.

Özel Dönemlerde kullanabilirmiyim?

Ağda uygulamasında acının sebeplerinden biri de regl dönemidir. Regl döneminde kadınların ağrı eşiği daha düşük olduğundan daha çok acı hissedebilirler. Ağda için en uygun dönem regl döneminden 1 hafta sonrasıdır.

BONCUK AĞDA ISITICI NEDİR?

Boncuk ağda ısıtıcı boncuk ağdalarımız için özel olarak dizayn edilmiş bir ısıtıcıdır.Görevi boncuk ağdalarınızı ideal kıvamda tutarak acısız ve hızlı bir epilasyon yapmanızı sağlar.Boncuk ağdayı ideal kıvamda tutmak ve ideal kıvamda kullanmak epilasyonun başarılı ve acısız olması için çok önemlidir.

BONCUK AĞDA ISITICISINI VE BONCUK AĞDALARI NASIL KULLANACAĞIM?

Cihazınızın içerisindeki kullanım klavuzunda tüm kullanım detayları yazmaktadır.Ayrıca sitemizde kullanım ile ilgili bir video bulunmaktadır.

BONCUK AĞDA ISITICI MAKİNE GARANTİSİ?

Boncuk Isıtıcı Makine’niz satın alma tarihinizden itibaren 2 yıl garantilidir.Bu süre içerisinde arıza yapması durumunda tamir edilmez yerine yeni makineniz adresinize ücretsiz kargolanır.Boncuk ağda ısıtıcı makinemizde CE,EMC,ROHS gibi uluslararası kalite sertifikaları bulunmaktadır.

ISITICI MAKİNE KULLANMASAM OLURMU?

Hayır.Makine kullanımı mutlaka gereklidir.Boncuk Ağdanız yeteri kadar ısınmadığında uygulamanız zorlaşacak ve ürün performansı düşecektir.Gereğinden fazla ısıttığınızda da hem deriniz yanacak hem de ağda aşırı cıvık olacağından tüy alış performansı yeteri kadar tatmin edici olmayacaktır. Bu problemi ortadan kaldırmak için ağdanızın uygun ısıya ulaştıran ve kullanım ısısında sabit tutma özelliğine sahip Boncuk ağda ısıtıcı kullanmalısınız.Çünkü başka bir ısıtıcı kullanırsanız veya başa şekillerde boncuk ağdanızı eritmeye çalışırsanız boncuk ağdaları ideal kullanım kıvamına getiremezsiniz ve bunun sonucunda canınız fazla acıyabilir yada kılları derinlemesine temizleyemezsiniz.

EKSTRA ÇANAK NEDİR? SATIN ALMALIMIYIM?

Ekstra çanak almazsanız boncuklarınızı makine haznesine dökerek kullanacaksınız.Ekstra çanak boncuk ağdalarınızı makinenin haznesinde değil çanak içinde eritmenizi ve kullanmanızı sağlar.Buda makine haznenizin herzaman ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar.Boncuk ağdaları ekstra çanak içerisine dökersiniz ve ekstra çanağı makine haznesine koyarsınız.Birden fazla çanak satın alırsanız aile içerisinde birden fazla birey kendi çanağını belirler ile aynı ısıtıcı makineyi kullanarak uygulama yapabilir.Buda kişiye özel hijyen bir kullanım sağlar.

Ekstra Çanak Fiyatı 29,90TL'dir. 3'lü Set Alımlarında Ekstra Çanak Hediye Edilmektedir!

SEVKİYAT SORULARI

Siparişimi nasıl verebilirim?

Siparişinizi aşağıdaki seçenekleri kullanarak oluşturabilirsiniz.

 • ***boncukagda.com internet sitemizdeki sipariş formunu eksiksiz doldurarak
 • ***0850 441 2625 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayarak
 • *** 0532 174 27 85 nolu whatsapp hattı üzerinden mesaj atarak
 • ***siparis@boncukagda.com adresine mail atarak

 • Siparişim ne zaman kargolanır?

  Siparişlerinizi hafta içi sabah 09:00 ile 17: 00 arasında vermiş olursanız aynı gün içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir ve ertesi gün cep telefon numaranıza kargo takibi için gerekli olan kargo mesajı iletilir.17:00’dan sonra veya mesai saatleri dışında verilen siparişler ilk mesai günü kargoya teslim edilecektir.

  Kapıda ödeme yapabilirmiyim?

  Ürününüz size teslim edilene kadar sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.Ürününüz adresinize teslim edildiğinde,kargo görevlisine isterseniz kredi kartınızla isterseniz nakit olarak ürün bedelini ödeyebilirisiniz.